כללי וארגון

מתי נסגרת ההרשמה לטיול?

מומלץ מאוד להקדים ולהירשם זמן רב מראש, בפרט בעונת השיא. הטיול מותנה בהשתתפות מינימלית של 4 רוכבים. לא תתאפשר בכל מקרה השתתפות של יותר מ-8 רוכבים.

כמה ניסיון בנהיגת אופנוע נדרש ?

נדרש נסיון של מספר שנות רכיבה. יש צורך ברישיון נהיגה לאופנוע בדרגה A

האם יש צורך בביטוח מיוחד?

חובה להצטייד בביטוח חו"ל (רפואי, נזקי גוף ומטען). מומלץ לא להסתפק בכיסוי חברת האשראי אלא לקחת פוליסה רחבה של חברות הביטוח.

איזה ציוד צריך להביא?

ראה בפרק "כללי" רשימת ציוד וביגוד מומלצת.

האם המארגנים מזמינים טיסות?

לא. כל משתתף מגיע מהיעד האישי שלו למינכן בזמן שנוח לו ומארגן טיסות באופן עצמאי. מסגרת הזמן של הטיול הקבוצתי היא מ-20:00 ביום הטיול הראשון ועד החזרת האופנועים במינכן ביום הטיול האחרון (סביב השעה 16:00).

באחריות המשתתף לוודא כי הדרכון שברשותו תקף לשישה חודשים לפחות מתאריך החזרה וכולל מספר מספק של דפים ריקים (לפחות שלושה). הטיפול בדרכון באחריות המשתתף בלבד.

איפה הקבוצה נפגשת במינכן?

כל משתתף יקבל מבעוד מועד הודעה על כתובת בית המלון ויבצע צ'ק-אין בזמנו החופשי. מפגש קבוצתי ראשון יתקיים בלובי המלון בשעה 20:00 בערב של יום הטיול הראשון. באחריותו של כל משתתף להגיע במועד הקבוע לנקודת המפגש. היציאה של הקבוצה לרכיבה. לא תעוכב במקרה של אי הגעת משתתף לנקודת המפגש במועד.

באיזו רמה המלונות?

המלונות שנבחרו הם ברמה טובה מאוד (בדרך כלל, דירוג Booking של 8.5 ומעלה).

המלונות מדורגים בהתאם להגדרת משרד התיירות המקומי ו/ או ספקים מקומיים ואינם זהים ברמתם ו/או ניתנים להשוואה למלונות באותו דרגה בכל מקום אחר בעולם.

המחיר הנקוב באתר הינו לאדם בחדר של 2 משתתפים. לא תתקבלנה טענות בדבר אי התאמה של שותף לחדר. משתתפים אשר לא ירצו להתגורר יחד עם משתתף נוסף, יידרשו לשלם תוספת חדר ליחיד.

האם ארוחות כלולות במחיר הטיול?

כן. ארוחת בוקר מלאה וכן ארוחות ערב (במגבלת תקציב קבוע) בכל אחד מימי הרכיבה. ארוחות נוספות- ע"ח המשתתף

האופנועים

האם הבחירה בדגם האופנוע המבוקש מובטחת?

כן. לאחר השלמת ההרשמה ותשלום מקדמה ובכפוף למגבלות המלאי. במקרים נדירים בהם דגם מובטח מתקלקל ממש לפני מועד הטיול, יסופק דגם ברמה מקבילה.

מומלץ להקדים ולהרשם בכדי להבטיח לעצמך דגם ספציפי

האם ניתנת הדרכה טכנית על האופנוע?

כן. ניתנת הדרכה מסודרת על האופנוע בזמן המסירה ומתבצעים השינויים המתאימים, כמו התאמת גובה המושב.

מה קורה אם האופנוע שלי מתקלקל במהלך הטיול?

האופנועים במצב טכני מעולה ונבדקים לפני כל מסירה. תקלה תתוקן במקום על ידי אחד ממוסכי במוו הפרוסים לאורך המסלול. במקרה הנדיר של תקלה בו האופנוע אינו יכול לנוע כלל, יסופק אופנוע חלופי תוך 24 שעות.

מה קורה במקרה נזק או תאונה, חס וחלילה?

רמת הביטוח היא מקסימלית (VIP) ומכסה כל נזק בהשתתפות עצמית של עד 100 יורו.

החברה מהווה גורם מתווך בלבד בכל הקשור לאחריות ולביטוח עבור האופנוע בין המשתתף לספק האופנועים. במקרה של כל נזק ו/או תאונה יחולו תנאי הביטוח הניתנים על ידי הספק.

המסלול

כמה ק"מ רוכבים ביום?

ביום רכיבה רגיל, בין 150-300 ק"מ, תלוי בתוואי הדרך. יום רכיבה טיפוסי- יציאה נינוחה לדרך אחרי התארגנות וארוחת בוקר, עצירות בדרך (קפה, ארוחה קלה, סיור באתר, צילומים) והגעה ליעד בדרך כלל עד השעה 18.

האם אני צריך להישאר עם הקבוצה?

המסלול מאורגן לעילא ולכן מומלץ בחום להישאר עם הקבוצה לכל ארכו. המסלול כולל עצירות מתוכננות, סיור באתרים שנבחרו וכו'. יחד עם זאת, רוכב שיבחר להיפרד מהקבוצה יוכל לעשות זאת על אחריותו המלאה ומבלי שהקבוצה תתחייב להמתין לו בכל נקודה שהיא.

במקרה כזה, המחוייבות של אותו משתתף להחזרה מסודרת של האופנוע תהיה במינכן מול הספק והחברה מסירה כל אחריות אשר מוטלת עליה. אי החזרת האופנוע במועד יחייב את המשתתף בקנסות בהתאם למדיניות ההחזרה של הספק במדינת היעד.

האם אחרי חניית הערב הקבוצה נשארת ביחד?

המארגנים יספקו בשמחה המלצות לפעילויות בעיר חניית הלילה, אך ההתארגנות היא חופשית ועצמאית.

האם מותרת שתיית אלכוהול?

ברוב מדינות אירופה המדיניות היא 0 אלכוהול בדם בזמן נהיגה. העובר על החוק צפוי לקנס ולהחרמת הרכב. בתום יום הרכיבה- בכיף.


 

לפרטים נוספים חייגו:

052-2601197

או מלאו פרטיכם בטופס הבא: