יציאה וחזרה- מינכן, גרמניה

5 ימים

4 ימי רכיבה
כ-1,000 ק"מ

מדינות- גרמניה, אוסטריה, שווייץ,איטליה- מעברי האלפים והדולומיטים
מטבעות- יורו, פרנק שוויצרי (שווייץ בלבד)

המסלול בדרגת קושי בינונית עד מאתגרת מאוד וכולל מעברי הרים צרים ומפותלים בתנאי מזג אוויר משתנים. טיול זה מיועד לפיכך מיועד לרוכבים בוגרים ואחראיים שלהם ניסיון רכיבה משמעותי (10 שנים ומעלה)מסלולי הטיולים והביקורים באתרים השונים מתוכננים על סמך ההיכרות והניסיון הרב שצברנו. יחד עם זאת, ייתכנו לעיתים שינויים בשל גורמים בלתי צפויים שאינם בשליטתנו, שיביאו לשינוי בתכנית המסלול וכו'. מטרתנו כמובן לקיים את המסלול כמתוכנן במלואו וברמה המובטחת, אך אנו שומרים לעצמנו את הזכות לביצוע שינויים מתחייבים. לפיכך, הסמכות הבלעדית לשינוי המסלול/עיכוב ביציאה לרכיבה, עצירות וכיו"ב (בשל תנאי מזג אויר למשל), נתונה למדריך מטעם החברה בלבד.

תאור המסלול

הגעה חופשית למינכן, בירת בוואריה והעיר השלישית בגודלה בגרמניה. את היום ניתן יהיה לנצל לפעילויות כמו ביקורים באטרקציות העיקריות שיש לעיר להציע כמו :הגנים האנגליים, השוק הגדול Viktualenmarkt, מוזיאון במוו, קניות, Beergartens ועוד. למעוניינים נוכל להציע (בתשלום נוסף ובהזמנה מראש) סיור סגוויי עירוני בן מספר שעות (מומלץ!). אחרי ארוחת הערב ניפגש לתדריך קצר לקראת היציאה לטיול הרכיבה שלנו בבוקר שלמחרת.

היום יתחיל באיסוף האופנועים, התארגנות והדרכה קצרה. אחרי יציאה מהעיר נתחיל להדרים ונרכב דרך אגמי דרום בוואריה, נעבור באזור גרמיש פארטרקירשן, מקום המפגש השנתי המפורסם של רוכבי BMW. בהמשך נחצה גבול לשווייץ ומשם לאיטליה אל עיירת הסקי ליביניו.

היום נפגוש את המעבר המפורסם מכולם, ה"מכה" של הפסים, הגלויה המפורסמת של רוכבים מכל העולם- Stelvio. המעבר רוחש פעילות של אופנוענים, אופניים ומכוניות אקזוטיות כאשר כל רוכב שעובר את הפס בפעם הראשונה חווה התרגשות מיוחדת. אחרי שנקדיש זמן לתמונות מזכרת מהמעבר המפורסם, נמשיך בכבישי האלפים המתפתלים אל הרי הדולומיטים.

הדולומיטים נחשבים, ובצדק, למגרש המשחקים של רוכבי האופנועים. השטח מאופיין בכבישים באיכות גבוהה ושיפועים נכונים. הסיבובים בחלקם הגדול של הפסים ממוספרים ומתפתלים בין ההרים, הצמחייה והסלעים האופניים שמהווים את סימן ההיכר של האזור. המסלול ייקח אותנו דרך מספר פסים מדהימים המשובצים בשמש וצל לסירוגין Falzarego, Giau, Pordoi . לאט  ניפרד מחבורות האופנוענים המנופפות לנו לשלום בנתיב שממול וננמיך דרך הגבול האוסטרי אל העיירה ליינץ.

מליינץ, עיר חביבה בחבל טירול, הנחצית על ידי נהר ה-איסל, נרכב כמה עשרות קילומטרים צפונה דרך שמורת טבע גדולה שמרכזה כביש אגרה גבוה ומשובח, Grossglocknerה-"גרוס" הוא ההר הגבוה ביותר באוסטריה (3,798 מ"ר) והמעבר הוא המפורסם ביותר באוסטריה וכולל 36 פיתולים הנמתחים על פני 48 ק"מ מענגים לרכיבה. המשך הדרך, דרך גבעות דרום בוואריה, משובץ בשטחים חקלאיים, מבצרים ומבנים עתיקים ועד למינכן המודרנית, שם מסתיים מסענו.

 

מחירים (בהתאם לסוג האופנוע) לרוכב, ע"ב לינה בחדר זוגי (תוספת לחדר יחיד- 400 יורו).מחיר לנוסע/מורכב המצטרף לרוכב- 800 יורו

*בחודשים יולי-אוגוסט, בלבד, יש להוסיף 20% למחיר הבסיס

** קיים מבחר של דגמי אופנועים נוספים אותם ניתן להזמין בהתאם למלאי הפנוי אצל הספק (שאל אותנו )

 

ההצעה כוללת- ליווי צמוד מתחילת הרכיבה ועד החזרת האופנועים, מפגש הדרכה מוקדמת בארץ, חוברת מסלול מסודרת הכוללת תיק מסלול ותיאור יעדים עיקריים, אופנועים (כולל שני ארגזי צד וארגז אחורי), ביטוח נזק לאופנוע כולל עם השתתפות עצמית בגובה עד 100 יורו בלבד במקרה נזק (כפוף לביטוח הניתן על ידי הספק), אגרות כביש. טיול זה בלבד הוא במתכונת "הכול כלול" וכולל לינות, ארוחות בוקר וארוחות ערב ואפילו דלק .

ההצעה אינה כוללת- טיסות, ביטוח חו"ל אישי (רפואי, נזקי גוף ומטען), הוצאות אישיות וקניות .

רשימת בתי המלון תימסר למשתתף ככל הניתן טרם היציאה לטיול. באחריותו של המשתתף לבדוק כי בתי המלון הינם לשביעות רצונו. במקרה שלא ניתן יהיה לשהות בבית/בתי המלון המפורט/ים, תדאג החברה למלון חלופי באותה רמה. כל תקלה ו/או בעיה שתתעורר עם המלון, אינה באחריות החברה, והיא אינה מהווה ספק לעניין זה.


 

לפרטים נוספים חייגו:

072-33-80-654
או מלאו פרטיכם בטופס הבא: