יציאה וחזרה- מינכן, גרמניה

7 ימים

6 ימי רכיבה

1,250 ק"מ של פיתולים ברכסי האלפים והדולומיטים

מטבעות- יורו, פרנק שוויצרי (שווייץ וליכטנשטיין)

מדינות- גרמניה, אוסטריה, ליכטנשטיין, שווייץ, איטליה

המסלול בדרגת קושי בינונית עד מאתגרת מאוד וכולל מעברי הרים צרים ומפותלים בתנאי מזג אוויר משתנים. טיול זה מיועד לפיכך מיועד לרוכבים בוגרים ואחראיים שלהם ניסיון רכיבה משמעותי (10 שנים ומעלה)מסלולי הטיולים והביקורים באתרים השונים מתוכננים על סמך ההיכרות והניסיון הרב שצברנו. יחד עם זאת, ייתכנו לעיתים שינויים בשל גורמים בלתי צפויים שאינם בשליטתנו, שיביאו לשינוי בתכנית המסלול וכו'. מטרתנו כמובן לקיים את המסלול כמתוכנן במלואו וברמה המובטחת, אך אנו שומרים לעצמנו את הזכות לביצוע שינויים מתחייבים. לפיכך, הסמכות הבלעדית לשינוי המסלול/עיכוב ביציאה לרכיבה, עצירות וכיו"ב (בשל תנאי מזג אויר למשל), נתונה למדריך מטעם החברה בלבד.

מחירים (בהתאם לסוג האופנוע) לרוכב, ע"ב לינה בחדר זוגי (תוספת לחדר יחיד- 400 יורו),לא כולל טיסות אשר באחריות המשתתף. מחיר לנוסע/מורכב המצטרף לרוכב- 800 יורו.

 

רשימת בתי המלון תימסר למשתתף ככל הניתן טרם היציאה לטיול. באחריותו של המשתתף לבדוק כי בתי המלון הינם לשביעות רצונו. במקרה שלא ניתן יהיה לשהות בבית/בתי המלון המפורט/ים, תדאג החברה למלון חלופי באותה רמה. כל תקלה ו/או בעיה שתתעורר עם המלון, אינה באחריות החברה, והיא אינה מהווה ספק לעניין זה.

יום 1 מינכן
הגעה חופשית למינכן, בירת בוואריה והעיר השלישית בגודלה בגרמניה. את היום ניתן יהיה לנצל לפעילויות כמו ביקורים באטרקציות העיקריות שיש לעיר להציע כמו הגנים האנגליים, השוק הגדול Viktualenmarkt, מוזיאון במוו, קניות, Beergartens ועוד. למעוניינים נוכל להציע (בתשלום נוסף ובהזמנה מראש) סיור סגוויי עירוני בן מספר שעות (מומלץ!). אחרי ארוחת הערב ניפגש לתדריך קצר לקראת היציאה לטיול הרכיבה שלנו בבוקר שלמחרת.

יום 2 מינכן- סן אנטון
היום יתחיל באיסוף האופנועים, התארגנות והדרכה קצרה. אחרי יציאה מהעיר נתחיל להדרים ונבלה את רוב יום הרכיבה בתוך נופיה הפסטורליים של בוואריה, בין אגמים צלולים כבדולח ועיירות מימי הביניים. לקראת הצהריים נגיע לטירת Neuschweistein, טירתו של המלך לודוויג, המוכרת לכולנו כטירת המודל המצויר של וולט דיסני ונערוך בה סיור מודרך. בהמשך הדרך נעבור מפיתולים נעימים לפניות יותר ויותר מאתגרות במעבר מהאלפים הבאווריים אל האלפים האוסטריים. את היום נסיים בעיירת הסקי המפורסמת סן אנטון.

יום 3 סן אנטון- אנדרמאט
מאיזור סן אנטון ועיירות הסקי ההרריות הסמוכות נצא לכיוון מערב, דרך נסיכות ליכטנשטיין הקטנטנה, ונעצור לקפה במרכז בירתה וואדוז. אחרי חציית הגבול השווייצרי נהנה מהאיזור המיוער סביב אגם Walensee לפני שאנחנו חווים את ה-פס המשמעותי הראשון בטיולנו, מעבר Klausen. אנו נמשיך מערבה דרך אלטדורף ועד לאנדרמאט. חלק הדרך הזה שלנו עובר בהרים ועמקים ירוקים הזרועים במאות פרות שפעמונים לצווארם. נדרשת כאן זהירות מיוחדת על הכביש- זכות הקדימה לפרות! את יום הרכיבה נסיים באנדרמאט, כפר יפהפה בלב האלפים השוויצריים.

יום 4 אנדרמאט- ליוויניו
אחרי מנוחת הלילה וארוחת הבוקר נמשיך לחוות כבישים מדהימים הזרועים בסוויפרים מאתגרים המשובצים בנוף האלפים המדהים שאי אפשר לשבוע ממנו. המעבר הראשון שנפגוש היום Oberalppass נחשב בעיני רבים כפס עם רצף הפניות המשובח ביותר. בהמשך נפנה דרומה ובדרכנו לאיטליה נפגוש את Lukmanierpass המהנה. אחרי הצהריים נמשיך ברכיבה מאתגרת דרך Passo del Bernardino ובהמשך דרך Splugenpass שקצהו האחד באיטליה והשני בשווייץ. כאן נרכב דרך מעבר Maloja המדהים ודרך עיירת הסקי המפורסמת אולי מכולן, סן מוריץ. נמשיך דרומה דרך מעבר Bernina עד לחניית הלילה שלנו, שוב באיטליה, העיירה ליוויניו.

יום 5 ליוויניו- קורברה
מליוויניו נתחיל את הדרך אל המעברים הגבוהים על גבול שווייץ-איטליה. אחרי קילומטרים מעטים של רכיבה נפגוש את מעבר Ofenpassוממנו נרד לאיטליה דרך מעבר Umbrail. בהמשך היום נפגוש את המעבר המפורסם מכולם, ה"מכה" של הפסים, הגלויה המפורסמת של רוכבים מכל העולם- Stelvio. המעבר רוחש פעילות של אופנוענים, אופניים ומכוניות אקזוטיות כאשר כל רוכב שעובר את הפס בפעם הראשונה חווה התרגשות מיוחדת. אחרי שנקדיש זמן לתמונות מזכרת מהמעבר המפורסם, נמשיך אל Passo Di Gavia על נופיו הפראיים בינות לאגמים, דרך סיבובים צרים ומאתגרים. את היום החווייתי נסכם בחניית הלילה בעיירה קורברה השוכנת במרכז הדולומיטים האיטלקיים.

יום 6 קורברה- ליינץ
הדולומיטים נחשבים, ובצדק, להיות מגרש המשחקים של רוכבי האופנועים. השטח מאופיין בכבישים עם סלילה טובה ושיפועים נכונים. הסיבובים בחלקם הגדול של הפסים ממוספרים ומתפתלים בין ההרים, הצמחיה והסלעים האופיניים שמהווים את סימן ההיכר של האיזור. מקורברה נצא מזרחה ונעבור דרך מספר פסים מדהימים המשובצים בשמש וצל לסירוגין Falzarego, Giau, Pordoi . לאט לאט ניפרד מחבורות האופנוענים המנופפות לנו לשלום בנתיב שממול וננמיך דרך הגבול האוסטרי אל העיירה ליינץ.

יום 7 ליינץ- מינכן
מליינץ, עיר חביבה בחבל טירול, הנחצית על ידי נהר ה-איסל, נרכב כמה עשרות קילומטרים צפונה דרך שמורת טבע גדולה שמרכזה כביש אגרה גבוה ומשובח, ה- Grossglockner. ה-"גרוס" הוא ההר הגבוה ביותר באוסטריה (3,798 מ"ר) והמעבר הוא המפורסם ביותר באוסטריה וכולל 36 פיתולים הנמתחים על פני 48 ק"מ מענגים לרכיבה. המשך הדרך, דרך גבעות דרום בוואריה, משובץ בשטחים חקלאיים, מבצרים ומבנים עתיקים ועד למינכן המודרנית, שם מסתיים מסענו.


 

לפרטים נוספים חייגו:

072-33-80-654
או מלאו פרטיכם בטופס הבא: