יציאה וחזרה- מינכן, גרמניה

8 ימים

7 ימי רכיבה
כ- 1,500 ק"מ

מדינות- גרמניה, צ'כיה, אוסטריה, סלובניה

מטבע- יורו, קרונה צ'כית (צ'כיה בלבד)

המסלול בדרגת קושי בינונית עד מאתגרת וכולל מעברי הרים צרים ומפותלים בתנאי מזג אוויר משתנים. טיול זה מיועד לפיכך מיועד לרוכבים בוגרים ואחראיים שלהם ניסיון רכיבה משמעותי.

מסלולי הטיולים והביקורים באתרים השונים מתוכננים על סמך ההיכרות והניסיון הרב שצברנו. יחד עם זאת, ייתכנו לעיתים שינויים בשל גורמים בלתי צפויים שאינם בשליטתנו, שיביאו לשינוי, בתכנית המסלול וכו'. מטרתנו כמובן לקיים את המסלול כמתוכנן במלואו וברמה המובטחת, אך אנו שומרים לעצמנו את הזכות לביצוע שינויים מתחייבים. לפיכך, הסמכות הבלעדית לשינוי המסלול/עיכוב ביציאה לרכיבה, עצירות וכיו"ב (בשל תנאי מזג אויר למשל), נתונה למדריך מטעם החברה בלבד.

תיאור המסלול

 

הגעה חופשית למינכן, בירת בוואריה והעיר השלישית בגודלה בגרמניה. את היום ניתן יהיה לנצל לפעילויות כמו ביקורים באטרקציות העיקריות שיש לעיר להציע כמו: הגנים האנגליים, השוק הגדול Viktualenmarkt, מוזיאון במוו, קניות, Beergartens ועוד. למעוניינים נוכל להציע (בתשלום נוסף ובהזמנה מראש) סיור סגוויי עירוני בן מספר שעות (מומלץ!). אחרי ארוחת הערב ניפגש לתדריך קצר לקראת היציאה לטיול הרכיבה שלנו בבוקר שלמחרת.

היום יתחיל באיסוף האופנועים, התארגנות והדרכה קצרה. ממינכן נצא לכיוון צפון מזרח כאשר את רוב היום נבלה ברכיבה קלה ופסטורלית בתוך שטחים ירוקים ומעובדים, עד אשר נפגוש את הגבול לצ'כיה ואת החלקים המיוערים על הגבול ובצידו השני. בהמשך נפגוש את אגם Lipno, האגם הגדול ביותר בצ'כיה. האגם שאורכו 48 ק"מ נוצר בשנות ה-50 כאשר נבנה הסכר המקורי על נהר ה-Vitava. אחרי 30 ק"מ נוספים של רכיבה נגיע אל העיר העתיקה והציורית צ'סקי קרומלוב.

מהרפובליקה הצ'כית היפהפייה נחצה את הגבול פעם נוספת והפעם אל תוך אוסטריה. אנו נרכב באזור הנקרא ה"זאלצקמרגוט", שם שמקורו במכרות המלח הקיסריות של בית הבסבורג, משפחת מלוכה חשובה שהחזיקה שטח גדול מאוד במשך כמה מאות שנים מהמאה ה-12. איזור זה מאופיין בפסגות מחודדות ובאגמים רבים כאשר הכבישים האוסטריים המשובחים מתפתלים ביניהם. הדרך תעבור בינות לעיירות ספא ונופש עד להגעתה אל זלצבורג, עיר המלח המפורסמת הידועה ביופייה הרב.

נעזוב את עיר הולדתו של מוצרט ונצא לכיוון דרום מזרח אל "ארץ האגמים". באזור כ-200 אגמים ואנו נרכב לאורך כמה מהגדולים וביניהם אגם פושל, אגם וולפגאנג  ועוד. דרכנו תמשיך במדינת Styria,  אחת מ-9 המדינות-מחוזות של אוסטריה, מחוז הידוע בגפניו ובטירותיו ונגיע אל בירת המחוז, גראץ, המפורסמת בארכיטקטורה שלה המשלבת עתיק ומודרני, מטירת שלוסברג העתיקה ועד למבנים האולטרה-מודרניים כמו המוזיאון לאמנות או אי המתכת המלאכותי עם הבר-קפה הטרנדי שנבנה על נהר ה-Mur.

מגראץ נצא ונרכב דרומה. בדרכנו אל הגבול הסלובני נחצה את איזור דרום אוסטריה על גפניו ונחליו. בהמשך נפגוש את האלפים הסלובניים שיספקו לנו רכיבה מדהימה בין עמקים אלפיניים גבוהים ופסגות עטורות שלג. נקפיד על לבוש רכיבה מתאים כי כאן מזג האוויר הפכפך ויכול להיות קר מאוד ורטוב....ההרים יהפכו לגבעות והדרך תשתטח ותוביל אותנו לכיוון ליובליאנה, בירתה של סלובניה, שלמרות מרכזיותה היא עדיין אחת הבירות הפחות מתיירות באירופה שיש לה הרבה מה להציע.

מליובליאנה נצא לכיוון צפון ונרכב בתוך שדות ירוקים עד לעצירת הבוקר המאוחר אחרי מעבר הרים יפהפה ופחות מוכר המחבר את סלובניה לאוסטריה הדרומית. המשך הדרך מתפתל לו באוסטריה הכפרית, על שדותיה המעובדים וכרי המרעה הרחבים. מקבץ של כבישים נפלאים ומאוד מהנים לנהיגה יביא אותנו אל העיר ליינץ.

מליינץ, עיר חביבה בחבל טירול, הנחצית על ידי נהר ה-איסל, נרכב כמה עשרות קילומטרים צפונה דרך שמורת טבע גדולה שמרכזה כביש אגרה גבוה ומשובח, ה- Grossglockner. ה-"גרוס" הוא ההר הגבוה ביותר באוסטריה (3,798 מ"ר) והמעבר הוא המפורסם ביותר באוסטריה וכולל 36 פיתולים הנמתחים על פני 48 ק"מ מענגים לרכיבה. המשך הדרך, דרך גבעות דרום בוואריה, משובץ בשטחים חקלאיים, מבצרים ומבנים עתיקים ועד למינכן המודרנית, שם מסתיים מסענו.

מחירים (בהתאם לסוג האופנוע) לרוכב, ע"ב לינה בחדר זוגי (תוספת לחדר יחיד- 700 יורו). מחיר לנוסע/מורכב המצטרף לרוכב- 1000 יורו

*בחודשים יולי-אוגוסט, בלבד, יש להוסיף 20% למחיר הבסיס

** קיים מבחר של דגמי אופנועים נוספים אותם ניתן להזמין בהתאם למלאי הפנוי אצל הספק (שאל אותנו )

ההצעה כוללת- ליווי צמוד מתחילת הרכיבה ועד החזרת האופנועים, מפגש הדרכה מוקדמת בארץ, חוברת מסלול מסודרת הכוללת תיק מסלול ותיאור יעדים עיקריים, אופנועים (כולל שני ארגזי צד וארגז אחורי), ביטוח נזק לאופנוע כולל עם השתתפות עצמית בגובה עד 100 יורו בלבד במקרה נזק (כפוף לביטוח הניתן על ידי הספק), אגרות כביש. טיול זה בלבד הוא במתכונת "הכול כלול" וכולל לינות, ארוחות בוקר וארוחות ערב ואפילו דלק .

ההצעה אינה כוללת- טיסות, ביטוח חו"ל אישי (רפואי, נזקי גוף ומטען), הוצאות אישיות וקניות.

רשימת בתי המלון תימסר למשתתף ככל הניתן טרם היציאה לטיול. באחריותו של המשתתף לבדוק כי בתי המלון הינם לשביעות רצונו. במקרה שלא ניתן יהיה לשהות בבית/בתי המלון המפורט/ים, תדאג החברה למלון חלופי באותה רמה. כל תקלה ו/או בעיה שתתעורר עם המלון, אינה באחריות החברה, והיא אינה מהווה ספק לעניין זה


 

לפרטים נוספים חייגו:

072-33-80-654

או מלאו פרטיכם בטופס הבא: